| Crysssty a întrebat:

Bunaseara TPU sau bunadimineata! Stiti cumva acel joc cu alba-neagra cum se face sa castigi mereu(acea escrocherie veche)? multumesc si rog sa nu veniti cu raspunsuri de genu"De ce vrei sa fi escroc" sau "Du-te la munca", chestii prostesti care nu isi au locul la intrebare...Multumesc astept raspunsuri.

1 răspuns:
| BengaMihai a răspuns:

Incearca, in timp ce misti paharele sa ridici un pagar iar cu celalalt sa arunci moneda sub paharul ridicat. Apoi uita-te la paharul in care ar fi trebuit sa fie, ca sa induci in eroare.