| NUTREBUIENUME a întrebat:

Cam cat costa o pereche de papagali(nu de aia vorbitori) in magazine carrefour? Dau fundita +vot

Răspuns Câştigător
| JammyBrooks a răspuns:

Eu am 2 din tg mures i-am luat cu 14 lei unul si sunt din aia micul alex sau asa ceva si pe colivia gata pregatita cu tot cei trebuie a dat 40 de lei succes

4 răspunsuri:
| Marinush123456789 a răspuns:

Salut,vreo 30 de milioane o specie buna, cat despre cat traiesti poti sa il lasi si mostenire (60, 70 de ani).Dai odata banu, ai un prieten pe viata

| Marinush123456789 a răspuns:

Scuza-ma nu am citit bine intrebarea, perusi am avut vreo 10, in 2002 costa 15 lei, acum vreo 60 de lei.Mult succes!

| bambolina07 a răspuns:

Perusi consta in jur de 80-100 lei unul singur in astfel de hypermarketuri, daca stai in Bucuresti fa o vizita pe la piata obor.o sa gasesti acolo tot ce vrei.pe un perus am dat in jur de 35 de lei deci zic k meritawinkingfunda?

| marina20658 a răspuns:

The iubesghe sick)