| youaly a întrebat:

Cam cat costa un chiuaua ?

Răspuns Câştigător
| Iulia_1200 a răspuns:

In jur de 600 de euro. dar iti zic eu sincer nu lua aia ca e si mic si cu ala nu te poti juca. latra toata ziua. nu te ajuta cu nimic. daca vrei un caine mic iti recmand sa iei un bishon.e mult mai frumos si ala te poti distra cu el happy. .credema.am un var in anglia si sia luat chiuaua si ii pare rau laughing. sper ca team ajutat.byewave

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns:

Intre 100 si 250€.

| SmileFreedom a răspuns:

Depinde.300-400-500 de euro.Chiar si 600 daca este dresat si este rasa 100% pura.Ti-am spus, depinde de caine.

| iulia_7948 a răspuns:

Prea mult pentru un caine atat de urat. cateva mii de euro.

| JoinT_3078 a răspuns:

Pana in 2.9 leibig grin