| Innovation a întrebat:

Cam cat costa un pui de pisica?

13 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna Nicola,
Ce rasa te intereseaza?
Daca vrei pui de pisica europeana, pei ei sunt gratis.
Pa, pa

| Șttefania a răspuns:

GRATIS. unde?
Pe strada. E mai bine sa adopti decat sa cumperi.

| darrio2007 a răspuns:

Depinde de pisoi.

| ღdiaღ a răspuns:

Salut,la real, unde se vand animale, nu stu daca mai e valabil dar ti-o da pe gratis dar nu stiu daca pui ok dar nu chiar pe gratis terebuie sa cumperi mancare si jucarii de o suma acum nu stiu eu ce sama dar nu e de rasa pisica/pisoiul

| WR104 a răspuns:

Un pui de pisica este de nepretuit

| teodor10 a răspuns:

La cati sunt pe drumuri, ii iei moca, nu-i nevoie sa dai bani, sau de asemenea poti sa adopti unul

| monikaaaaaaaaa a răspuns:

Adopta si tu.
sau sunt destui pe la colturi de bloc si.
care au nevoie de o casawinking puppy dog eyes

| niculita4tpu a răspuns:

Vreo 60 euro

| Sclipiciosu a răspuns:

Buna in jur de 5-10 lei
fundita? :X

| TheK0smy a răspuns:

Depinde de rasa.Dar daca vrei sa te interesezi intri pe internet si vezi preturile de la magazine cum ar fi(carefour etc.)

| bogdan619ful a răspuns:

6lei sau 13 funda?

| YOSHIKOandMIRA a răspuns:

Depinde de rasa... pot costa chiar si 200 euro cei de rasa, deparazitati si vaccinati cu carnet de sanatate... Dar eu te sfatuiesc sa adopti un pisoi care a fost abandonat si are nevoie de o familie noua si de iubire, ca si cei de la centrele de adoptie de animale.

| andutza09 a răspuns:

Daca le iubesti mult nu le cumpara ci adopta-le.
Dar totusi daca vrei sa cumperi unul intra pe site-uri cu pisici de vanzare si vezi...