| EllyCA a întrebat:

stiti cumva cat costa o pisica birmaneza?

6 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

300 de lei.Si pui costa 250 lei.

| Andre a răspuns:

Aoleuu acum te apuka cumparaturile...uh nu ai bani de asa ceva si in nici un caz nu ar vrea nimeni sa iti cumperii... si pentru asta sunt sigura ca dai un vot "stupid". tongue hai. pp si iti trin pumnii sa nu iti iei.

| Aliutza a răspuns:

Pana in 300 de lei. Cauta pe google anunturi despre vanzarea de birmaneze. Eu am vazut si la 250 lei/pui.

| unCalutz a răspuns:

Intre 300 si 400 de lei

| RainUmbrella a răspuns:

600 lei cam scumpa

| κλάους a răspuns:

Sოﺁℓε, se vede ca esti o fata cat se poate de proasta. Ce ai cu fata? Adica na...de la cine sa primesc un raspuns? De la cineva care nici nu stie sa scrie?

PS: Eu ti-am dat STUPID, pentru ca raspunsul tau e STUPID, in plus, si tu esti STUPIDA.