| AmericanCookie a întrebat:

Cam cat poate costa o veverita siberiana cu jucarii cusca si toate cele la iulius mall din suceava sau carrefour?

Răspuns Câştigător
| Locaa a răspuns:

In iulius mall din suceava o veverita canadiana(ca siberiana nu este)costa vreo 290 RON.plus jucarii si cusaca costa vreo 625 de RON.si in carrefour la animax cam tot asa sunt preturile

5 răspunsuri:
| AmericanCookie explică:

Veverita siberiana se mai numeste si canadiana.

| george10 a răspuns:

7 mil?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam doua milioane!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La carrefour cta la animax e 340 lei veverita si cu totu' te ajunge aprox 700 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Italia 30 euro mult mai ieftin ca in Romania daca aveti rude sau prieteni rugatii sa va trm...si eu mi-am cumparat de acolo