| LaughOutLoud a întrebat:

Cam cati pisoi fata in medie o pisica? funda.

Răspuns Câştigător
| karsivan a răspuns:

Depinde daca este la prima fatare poata sa faca si un pui dar in medie 3 sau 4 pui vorbind de pisicile europene ( obisnuite) la cele tinute in casa si mai grasute numarul puilor este mai mic 2-3.

10 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

4-5-6

| horia2012 a răspuns:

| HaLoGeNNN a răspuns:

Face 5 pisoi

| DumiY a răspuns:

Buna!
La prima fatare poate maxim 3, iar dupa mai multi (3, 4,5, 6). Dar depinde si de rasa.

| Roxy5199 a răspuns:

Am pisici fata 3 sau 4 pui. de obicei fata 4 si uneori chiar peste 4 pui. cool

| DraghiciStefania a răspuns:

Pente 2 pui

| cioaracalin a răspuns:

3-4

| Răspunzătorul2000 a răspuns:

Calculezi media de productie a porumbului pe 5 ani si cand ai terminat mananca o placinta cu mere ca sunt foarte bune.

| ignatzel98 a răspuns:

Iti zic ca am auzit si de peste 10 si na.

| ignatzel98 a răspuns:

Peste 2