| ivancristina11 a întrebat:

Care ar putea explicatia faptului ca papagalii mei nimfa care stau in aceeasi cusca se bat? sunt fata si baiat funda+vot

Răspuns Câştigător
| byencutza95 a răspuns:

Poate ca ambii sunt masculi si ar trebui sa pui o femela in cusca, pentru ca masculii incearca sa domine si daca ii pui in aceeasi cusca nu se inteleg tocmai bine happy

4 răspunsuri:
| GabyAdicaEu a răspuns:

In general cand sunt de acelasi sex se bat!

| Catalinxxxx a răspuns:

Daca sunt de acelasi sex ei se vor bate tot timpul incearca sa pui un mascul si o femela atunci ei nu se vor mai bate. Masculi incearca sa domine spatiu limitat. sper ca te-am ajutat FUnda plz ca nu am funde

| florina200 a răspuns:

Ori nu se inteleg ori sunt femela si femela sau mascul si mascul

| salutsuntandreea a răspuns:

Nu stiu