| Ancutss30 a întrebat:

Care aveti si da`ti spre adoptie bichon maltez/havanese sau yorkshire terrier sa coste macar 600 lei:dAdica sa nu fie 1200lei[-o

Răspuns Câştigător
| ElectricChapel a răspuns:

Nu prea gasesti... pe fundeni este o canisa (MyDog), iar preturile sunt destul de bune (700-1000 RON). Mama a cumparat verisorului meu de ziua lui un shih-tzu si a dat pe el 200euro (8 milioane jumate). Era yorkshire cu 700 si 850 RON. Daca totusi iti iei un yorkshire terier sa nu iti iei un pui (ia-ti unul care are peste 6 luni), dar nici un adult. Deci, sa-ti iei unul intre 6 luni si un an, pentru ca cei mici se pot imbolnavi, iar cei maturi nu mai pot fi imblanziti sau dresati acasa. Succes!