| Ramona000 a întrebat:

Care este cel mai destept caine si prieten cu omu? dar pisica funda celui ce raspunde primul si corect

5 răspunsuri:
| Ramona000 explică:

Cum adica iti pune iata in pericol nu adevarat

| ゼロの a răspuns:

Caine: un slujitor care te ajuta si isi pune viata in pericol pentru tine, dar te si asculta chiar daca il pui sa se sinucida.
pisica:nu sunt sigur daca exista.

| RockAddicted a răspuns:

Toti cainii sunt destepti trebuie doar sa-i dresezi cum trebuie iar pisicile sunt intr-adevar si ele destepte dar nu te poti baza mereu pe ele niciodata nu poti stii daca stau cu tine din interes sau doar pentru ca vor sa fie mangaiate

| RockAddicted a răspuns:

Funda?

| cristinellaeli a răspuns:

Soricarul si birmanezahappy