| imihaistoian a întrebat:

Care este cel mai frumos traseu montan de parcurs in Romania cu rucsacu NU cu masina?

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Orica traseu montan este frumos, atat timp cat tu il faci sa fie asa. Din punctul meu de vedere, du-te unde vrei si distreaza-te.

| justsmk a răspuns:

Pentru mine Cheile Nerei. Este un pod foarteee subred(dar care nu trebuie trecut, ne-a pacalit doar pe noilaughing ), dar e palpitant sa-l treci. (doar care unul). In rest e foarte foarte frumos peisajul. La un moment dat este o apa, unde nu este pod, trebuie sa vii pregatit cu funie alea alea.