| Stefii_6358 a întrebat:

Care este cel mai puternic caracter de metin2? Mie imi plac si ninja pe zmeu dar si ninja pe lame. dar as juca cu samanca pentru ca e cel mai frumos caracter daca e fata. dar baiatu e urat! deci care este mai bun? in afara de >suratongue. e urata rau! deci astept raspuns:Xms dau funda:*

Răspuns Câştigător
| FanMJJ a răspuns:

Eu ti-as propune razboinic sau saman ca fata saman mi se pare superba... in schimb fata razboinica dura si tot imi place rolling on the floor

69 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stefy daca vrei un caracter bun alege un sura astia sunt buni... joc de 4 ani metin... tine cont

| shhhs a răspuns:

Salut,
Citeste acest ghid:
http://orademetin.blogspot.ro/......etin2.html

| shhhs a răspuns:

Salut,
Poate te ajuta acest ghid:
http://orademetin.blogspot.ro/......etin2.html
Bafta!

| JackFrost96 a răspuns:

Eu cred ca razboinici sunt cei mai puternici, dar metin2ro e cel mai naspa metin

| JackFrost96 a răspuns:

Daca vrei sa faci lvl mare fa o samanca si cresteo pana la 30 apoi te duci la bo si le dai buff daca te baga in grupa

| XTreme00 a răspuns:

Nu ai habar de Metin2.Nu conteaza daca sunt urati sau frumosi.Sura si razboinicul sunt cei mai buni.Samanul e pentru buff si ninja nu am jucat cu el deci nu stiu, dar repet nu ai habar de Metin.Lasa-te zic eu...

| Scarlettt a răspuns:

DEci in 1 rand se vde ca nu ai habar de metin2 se cheama ninja arc nu zmeu cum ai zis tu laughing)! Samani buff sunt zmeu deci depinde sunt 2 clase pentru fiecare caracter tongueVM si PVP pvm=monstrii[crescut] Pp[player vs player, duel ]
Iti voi prezenta acracterele care cresc reped (pvm): cel imi repede creste sura arme magice are combinatia dintre cei 2 razboinici, razboinic mental, ninja lama, saman dragon sau zmeu. Carcatere pvp(duell): Saman leac este cel mai bun la duel la lv mari pentru ca are leacul 2. ninja arc dmg destul de ridicat, surra bm adica magie neagra, Si razboinicul corp este bun.Eu joc metin2 ro am o ninja arc lv 61 a crescut destul de greu dar am crescut cu globuri transformare dar este buna la duell.

| Theaxniz a răspuns:

Eu consider ca toti sunt buni un pic mai slabut este Samanu dar eu am Sura pe arme magice lupta este stransa intre Ninja si Sura, Razboinic un pic mai buni si Ninja pe zmeu nu exista!

| Nick2012 a răspuns:

Băieţi:
Sura şi războinicul sunt cele mai puternice caractere
Fete:
Şamancă şi războinică sunt superbe amandouă caractere şi sunt şi puternice happy

| Ciufulici a răspuns:

Toate sunt bune acum depinde pentru ce? PvP sau PvM

| Ciufulici a răspuns:

Toate sunt bune.Depinde acum cum vrei sa fi:
PvP":War Aura; Ninja Lama sau Arc; Saman Binecuvantare; Sura Magie Neagra
PVM:War Mental; Ninja Lama; Sura Arme Magice
Pentru a face level rapida alege Ninja pe lama deoarece poti sa-ti faci Lure(sa stangi monstri multi cu arcul) si tie si altora

| DeadManSoryn a răspuns:

Eu zic asa cum sunt sper sa nu te superi dar sunt in felul urmator:1sura 2ninja 3razboinic 4shaman asa sunt eu meam facut un sura azi si am ajuns nivelul 10 de abia dar o sa il cresc funda te rog.

| Alexysa a răspuns:

Fa-ti o samanca pe smeu sau vindecare ca am fost acele doua caractere+ e frumoasa+ are competente super dar ninja e urataaaaaaaaa

| ali17 a răspuns:

Eu îţi zic cele doua caractere cele mai puternice ninja pe lama e foarte bun la pvm şi pvp poate sa ia bine cu ambuscadada daca te dai invizibil si te duici in spate si o pui chiar poate lua 30 000 mie aşa imi ia sau arc e foarte bun in pvm cel mai bun caracter in pvm pentru ca are skil foarte puternic si dai de la indepartare si sura cel pe vraji negre poate să dea 4 skil si flacara spiritului asta e cea mia buna flacara spiritului si al vraji magice vartejul care poate da dmg chiar 15 000 sau 20 000 cred ca eu zic bine ca razboinicul e varză la toate skilurile la corp are trei de asta la corp nu merge bine si ala mental e si mia varză si shamani prostiiiiiiiiiii nu sunt buniiiiiiiiiiiiii si oricum eu yic ca recomand ninja sau sura nu stiu care e mai bun dintre ei

| Stefii_6358 explică:

M-am hotarat. mi-am facut ninja pe lame.si mi-am dat seama ca ninja e mult mai frumoasa decat samancatongue :X:X:X:*

| Nick2012 a răspuns (pentru Stefii_6358):

Cand văd o fată ninja îmi vine să vomit rolling on the floor

| iPlay a răspuns:

Aici pentru uni nu conteaza sa fie cool sau asa dar mai bine sura arme
deoarece rupe totu in bucati si arata...happy in armuri laughing OHOOO

| An0nymuSsS a răspuns:

Depinde ce metin este.

| LovetobeLoved09 a răspuns:

1.cea mai putermic caracter e war pana la lvl 45 asa.2.la fata frumoasa is toate 4 in afara de sura bleahh.si cam ata funda?

| ClimaticSport a răspuns:

1.- Nu exista ninja pe zmeu!
2.- Tu intrebi care este cel mai puternic si vorbesti despre frumusetea lor. laughing
3.-Sura este cel mai puterniwinking

| Ayashi a răspuns:

Daca vrei sa te descurci singura : shaman dragon si ninja lame, daca ai pe cineva care sa te ajute shaman healer si probabil ninja arc insa mie nu prea mi-a placut niciodata acest caracter, totusi important e sa te hotarasti desi pare greu ca altfel ramai cu o gramada de caractere de lv mic si niciunul bun

| andubos a răspuns:

Cel mai puternic caracter e sura dar eu sunt war ninja si sura samanul nu-mi place dar imi plac samancela sunt cele mai frumoase cand ia o armura misto de lvl mare ce e pe sub vusta e jale

| roxana55 a răspuns:

Intradevar samanca este cel mai frumos caracter.Multi cred ca este cel mai slab caracter dar se insel.Am vazut o samanca de 59 care ii batea pe jucatori mai mari ca ea.Te sfatuiesc sa iti faci o samanca dragon.Te pup mult succes

| fulgerfulger1 a răspuns:

Daca ai lv mare ful +9 e bun healu:samancabig grin

| Boss_Gaby_1995 a răspuns:

War-ul este cel mai puternic.
Mental la crescut si corp (aura) la duel

| LiK3FaM3 a răspuns:

Steffi nu exista cel mai bun caracter ci cel mai bun jucator nu conteaza ce caracter este conteaza cel din spatele eranului.trebuie sa stii sal construiesti... funda plzbig grin

| aadrobert a răspuns:

Sura pe am daca vrei sa cresti si sura pe bm daca vrei la duel

| BloNNduTZzu a răspuns:

Cel mai puterin caracter este ninja pe lama. Poti face lure si e mai puternic ca un razboinic... Baftawinking

| BloNNduTZzu a răspuns:

O samanca Zmeu e.dai buff la asta mai mari si o sa te creasa :d

| OneX a răspuns:

Uite am citit cateva comuri unde unu zice de sura arme ca e bun doar pvm...eu joc pe sura arme de cand m-am loat de metin si daca sti sa-l faci sura BM e pff pe langa sura arme decat ca trebuie sa stii sa-l faci pvpwinking mrg charactere frumoase ca fata cred ca sunt samanca si ninija iar in pvp ambi decat ca trebuie sa stii sai faci si sa mai da smecher ca are vechime-n metin eu joc de 3-4 ani si joc numai sura arme nu l-am schimbat nici-o datahappy

| marioMt2 a răspuns:

Sa sti eu am shaman dar ninja e bun in felu lui asculta ma pe mine wor e bun la duel si la crescut asa cu shamanu le dai buff la aia si te creste poti sa-ti faci si iubit... cum vrei tu dar shamanu pe zmeu e bun faci cu-m vrei sper ca te-am ajutat deci renunta la ninja ca cresti cam greu are si magi proaste! sper ca te-am ajutat...