| Ancutss30 a întrebat:

Care este cel mai recomandat petshop din Bucuresti de unde imi pot lua un Golden Retriever?

1 răspuns:
| CrazyKiddd a răspuns:

Nu face prostia sa-l iei de la petshop, acolo sunt si bolnavi si scumpi+ ca stau in niste conditii mizere, dorm in propriile fecale, iar cand treci pe acolo de trazneste mirosul...M-ai bine l-ai lua de la o canisa autorizata, deoarece de acolo stii sigur ca il iei sanatos si iti dau si pedigree care arata ca este de rasa pura happy