| anonim_4396 a întrebat:

Care este diferenta dintre o piesa înregistrata la studio si o piesa înregistrata acasa(Daca ai tot ce iti trebuie)?

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Pai nu stiu daca acasa ai tot ce iti trebuie. acolo sunt scule profesionale, chiar si in studio peretii sunt izolati atifonic. cat mixere. etc.

| DaniTDCI a răspuns:

A avea tot ce iti trebuie ar insemna sa ai o incapere nici mare, nici mica, pereti antifonati si cel mai important echipament audio profesional,