| Roxii a întrebat:

Care este pasiunea voastra?

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

Teatrul, shopping-ul, fotografia, muzica.

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu pot spune ca e una singura. Mereu m-au pasionat actoria, muzica si literatura. Din pacate nu am talent.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Plantatul si ingrijitul florilor.

| liongirl a răspuns:

Buna!`Pfff...pai nu e una, sunt mai multe:
1.Limba engleza si limba si literatura romana;
2.Sa citesc si sa ma documentez;
3.Sa ascult si sa dau sfaturi;
4.Sa vorbesc mult si cu folos;
5.Sa ajut, deci sunt o filantropa de nota 20 gata de actiunelaughing
6.Sa merg cu rolele si cu agresivele;
7.Sa merg cu motocicleta;
8.Sa ma uit la filme;
9.Sa socializez;
10.Sa ma indragostesc(chiar daca este foarte rar acest lucru la mine)hee hee
11.Sa ma plimb si sa calatoresc;
12.Sa descopar;
13.Sa am grija de mine si de cei dragi;
14.Sa fac sport;
15.Sa mananc dulciuri;
16.Sa ma uit la TV si sa ascult muzica de calitate;
17.Sa vad stirile(numai PRO TV);
18.Sa-mi cumpar haine, incaltaminte si multe genti;
19.Sa devin cat mai buna;
20.Sa ies cu prietenii afara.
Cam astea sunt lucrurile pe care ador sa le fac!`happy

| cornculapte a răspuns:

Nu pot sa aleg una. Cred ca sunt multipasionata. laughing
Cel mai mult imi place sa incerc chestii noi. Presupun ca se pune si asta ca pasiune. big grin

| Razvan a răspuns:

Pai sa scriu, sa citesc ce scriu altii, sa imi dau cu parerea(asta mai alesoh go on), sa colectionez monede vechi si dosare coloratelaughing

| LCD a răspuns:

Fotografiatul

| monyk a răspuns:

BUna, pasiunea mea cand eram mica era actoria, dar acum imi place foarte mult sa cant, multi spun ca am voce frumoasa dar nu mi-am dat interesul sa progresez si sa imi incerc norocul; nici nu am avut posibilitatea...pasiunea mea e si dansul, inotul, dar imi place foarte mult sa invat lb. engleza si spaniola, de mica imi placea si pot spune ca ma descurc.
IMi place deasemena sa desenez dar foarte mult imi place sa compun...sa scriu poezii, sa compun melodii, sa compun versuri de dragoste din totdeauna mi-a placut si e una dintre cele mai mari pasiuni.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Lenevitul şi visatul. Incredibil ce poţi afla în asemenea momente. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Anecherry a răspuns:

Lecturahappy; dar a ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica, normal big grin No World Without Music \dancing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Music, volleyball, fasion.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cititul, imi place ft mult sa citesc carti horror.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa cant, sa stau pe net si sa dansez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica, matematica, jokurile, mai toate materiile dl scoala...

| alexalex07 a răspuns:

Pai sa citesc sa ma uit pe net ce e mai nou cam atatbig grin

| Razvan_9009 a răspuns:

Filmele Clasice si orice activitate alaturi de prieteni si sa nu uitam fotbalu si muzica

| anaros a răspuns:

Ma pasioneaza medicina vederinara, egiptologia si artefactele si sa cunosc cat mai multe limb deja anvat 6.Doar 2 la scoala si restul acasa.