| lovepiink a întrebat:

Care imi spune cele mai frumoase melodii in spaniola?

Răspuns Câştigător
| rocsy29 a răspuns:

Hasta el fin del mundo -jennifer peña love struck

7 răspunsuri:
| DanyXhell a răspuns:

Thalia no me ensenante
Si altele de la talia da aia e cea mai frumoasa Funda pls

| xCookiieMonster a răspuns:

Mie imi place foarte mult de clase 406:
1.clase 406 mori (este cea romantica si dulce mel din spaniola)
2.Thalia - maria del bario, me pones sexy si altele sper sa iti placa prima este preferata mea.asculto te rog frumos din suflet ca sa vezi ca e tare si dulce:X:X:X pup

| diesel94 a răspuns:

Melodiile cantate de Aventura sunt cele mai frumoase gasesti o multime pe youtube.

| PlumaDeCondor a răspuns:

Uite eu iti las playlistul meu cu melodii in spaniola de pe youtube, ai acolo la alegere, ce vrei tu din 200 de piese :)
http://www.youtube.com/playlist?p=PL848D8C6C1F326753

| Crisstynutza a răspuns:

Mi vida eres tu - el dragon Sper sa iti placa asta e frumoasa:X si ar mai fi jean carlos canela-amor quedate.Eu le ascult mereu:*

| lenuta_6763 a răspuns:

Mie spre exemplu, imi plac cintecele lui nini...preferatele mele sunt mamas del alma si mi romeo...(puteti cauta pe www.youtube.com)

| denysa_4852 a răspuns:

Chapa c-amor amor, funda?