| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Care pisica e mai scumpa (ca pret)Angora Turceasca sau Pisica Bengaleza? Cam cati lei costa fie care? Sau cati euro?

3 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Bengaleza este mult mai scumpa din cauza blanei ei frumos modelata.http://www.zoopedia.ro/poze-articole/large/pisici_bengaleza_117.jpg
Cam la 800 euro cele cu pedigree.
Iar Angora Turceasca incepe de la 200 roni si creste in functie de varsta si daca are pedigree.

| reihiuke a răspuns:

Http://www.zoo.ro/angora-turceasca

o pisică angora turcească are preţul cuprins între 800 şi 1500 lei

Era una pe okazii cu 450.

| LiviuuuXD a răspuns:

Angora turceasca, cred ca costa cam 900-1000 lei. Daca stii sa faci afaceri si esti inteligent(a) poti sa scazi pretul pana in 800 sau 750!