| zeldaxlove64 a întrebat:

Peste o luna jumate o sa imi iau o pisica, Angora Turceasca Albă, nu conteaza daca e pisi sau motanel.intrebarea este: cunoasteti pe cineva care da spre adoptie? sau vinde? p.s: prefer sa fie pui

4 răspunsuri:
| adrew a răspuns:

Ia-ti un pui de pisica vagabonda, sint al dracului de smechere si jucause, eu am

| zeldaxlove64 explică:

Multumesc!

| AdorTPU a răspuns:

Uite aici un site cu vanzari pisici, printre care si Angora Turceasca: http://www.pisicidevanzare.ro/pisici-angora-turceasca-de-vanzare-47/