| sictir a întrebat:

Care se joaca poker pe pokerstars?happy. pe $ reali ma refer.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Eu. big grin Si pe bani virtuali, dar si reali. Dupa parerea mea, PokerStars este cel mai bun site de acest gen.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mersi! winking

| hidrargir a răspuns:

Eu jucam. si o vreme, a fost bine. de ce? vrei ponturi?

| rakebackace a răspuns:

Hmmm. Trebuie sa depui sa ai ceva bani reali in cont.
Da eu ti-as recomanda sa incepi sa joci pe bani reali pe alt site care ofera si rakeback. Pe Poker Stars daca nu joci de la mize medii in sus nu se merita.
Ceva informatii de site-uri http://rakebackace.ro

| Poker-Blog.RO a răspuns:

Si eu am jucat pe Poker Stars pe bani reali. Dar e un site pe care joaca multi jucatori buni asa ca m-am mutat pe altele unde poti castiga mai usor.

Daca te intereseaza pot sa iti zic siteurile.

Spor la mese!

| laurentiu_6451 a răspuns:

Am si eu o intrebare pokerstars este pe bani adevarati