| M3lania a întrebat:

Care stie cum pot afla cata memorie mai am in calculator?

Răspuns Câştigător
| JuStOkTa a răspuns:

Intra My computer si apasa click dreapta pe discul in care doresti sa afli memoria apoi intri proprietes si acolo iti va aparea o diagrama cu cite memorie e ocupata si cita e libera

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

My computer-proprites ori la c ori la d

| Minks a răspuns:

My computer si dai click dreapta pe fiecare partitie (de regula C si D) si proprietati.

| Gicone a răspuns:

Deschizi My Computer si dai click dreapta pe Local Disk (C). Dai pe Properties si o sa vezi un disc.

| RazvanStefan a răspuns:

In calculator sau in parii adica in C/ D/ E/...

| paul_7261 a răspuns:

Dai la start computador si dupa clik dreapta pe C; si jos de tot propredades si la D; la felhappy bafta