| Stefii_6358 a întrebat:

Care stie niste coduri pentru metin2fun? in afara de cele pentru viteza( \set_r si \set_w)...care zice are o fundita de la mine :*

20 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Eu ti-as spune cateva coduri, dar stiu ca tu nu dai fundite la intrebari asa ca nu are rosthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt (cine drequ a dat mt2 fun la toti prosti cai full serveru din 5 in cinci min)m. m de mt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stieu eu coduri 100% va garantez...gtr34k9i
gtr34k9l amandoua is pentru 100k...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghqe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu nici macar celle de viteya mi le spui si mei christian halmaciu porecla kiki

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru lv crescut ((2_!$

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu am stiut dar am aflat acum mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat sa le scr am apasat enter si am scr gtr34k9i nu mere, dc? imi puteti spune?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si mie ala de viteza te rog pe id cata_adelina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma dar cum fac sa mearga? scriu direct dau enter si scriu? sau altfel?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu dar ati trebuie un program ca sa mearga conturile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu sti niste coduri ca eu stiu una /pk 771

| Stefii_6358 explică:

Coduri! nu din alea tongue alea le stiam si eu. dar nu am cerut din alea

| Stefii_6358 explică:

Da. e foarte mare lagu hi mai tot timpu e fullcrying

| Stefii_6358 explică:

Ba. da dau

| andreiroktu a răspuns:

Stiu toate codurile posibile pentru orice armui si orice lucruri si lv pentru toate dar sint pentru GM/GA! daca cineva stie alte coduri in afara de /set_r /set_w sau cel pentru protectie sa nu te mai atace nimeni ziceti-mile si mie.

| stampila80 a răspuns:

0771pk.mode cred ca merge (e pentru imunitate)
0770pk.mode

| SebyBoss a răspuns:

(fish) sau (!),(?), funda pls

| kryssy_6491 a răspuns:

Eu \msu_lsm