| stangaionut a întrebat:

Care stiti un patch pentru pes 2011 in care joc in europa league sa apara protv si cand joc in ucl sa imi apara tvr1? a si stiti vreun patch in limba romana care comentatorii zic si numele jucatorilor al echipelor etc? cine stie funda

2 răspunsuri:
| alexpr2000 a răspuns:

daca vrei du-te la magazin frate si cumapra sau trage de pe net! auzi la ell trage de pe net frateca e usor bagi consola cu accesoriu (un cablu mic daca are)si instalezi mare brazza