| restuleistorie a întrebat:

Care sunt cele mai gragute rase de hamsteri?
funda!

Răspuns Câştigător
| TheoryOfHarmony a răspuns:

"gragute"?
- Daca te referi la "dragute" atunci : hamsterul siberian. Este foarte mic si alb! Este si hamsterul Roborovski care este foarte dragut, are ochii foarte mari.
Mai exista cateva specii, dar sunt banali. Acestia sunt cei mai speciali!
- Daca te referi la cuvantul "grasute", atunci nu exista o rasa anume. Fiecare este in functie de cum il hranesti!

4 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Cel pitic rusesc (siberian), e printre cei mai frumosi happy

| AtateaConditii a răspuns:

Hamsterii pitici, sunt super mici si draguti:X. Si porcusorii de guineea sunt dragalasi scot niste sunete asa dragute de iti vine sa ii papi.

| Sketch2 a răspuns:

Dupa parerea mea hamsterul Roborovski este foarte dragut! Si hamsterul Campbell este super dragut! Poate si hamsterul chinezesc este dragut! Majoritatea sunt dragute! big grin xD

| AnneHaHa a răspuns:

Hamsterul Sirian este rasa de hamsteri cea mai grasuta, caci are si cele mai mari dimensiuni