| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa o pisica Albastra de Rusia? Dar alte rase?

Răspuns Câştigător
gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Am intrebat si eu, acum o luna, la o crescatorie de psici cat costa:
415 euro fara acte pedigree si 715 cu acte de pedigree.

O pisica din alte rase, femela, incepe de la 80ron si ajunge pana la 1500euro. Nu stiu sa iti mai spun ce rase sunt astea la 80ron. Stiu insa ca un British Shorthair e 300euro, Birmaneza 300ron.

7 răspunsuri:
| OkMaVrei a răspuns:

Pai depinde de care vrei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am mentionat Albastra de rusia asa se numeste rasa... vreau o pisica cu cat mai putin par dar nu chiala tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt preturi intre preturi, poate de la un magazin special o iei dublu decat de la o familie care vrea so dea urgent. Oricum cred ca circa 400 de euro...

| mamidvd a răspuns:

Cu pedigree costa cam 400E
alte rase mai ieftine

| Haydee a răspuns:

Hahah...am vazut pe net gratis...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam 200 de euro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am eu o pisica albastra de rusia 200 euro daca te intereseaza.