| Gothick666Boy a întrebat:

Cat costa un caine husky de la o luna in sus...alb de preferinta! Sau de unde as putea adopta?

5 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Poti adopta din adaposturi. Eu am adoptat un bichon havanez doar ca era urat pentru ca nu era ingrijit, dar dupa ce i-am facut baie este cel mai frumos catel.

| Alisstor a răspuns:

Cam 300 de euro costa. Cauta pe net sau intreaba la medicii veterinari de prin zona in care stai daca a dat cineva anunt de vanzare de husky alb cu pedigree.

| Anita20Peace a răspuns:

400 de Ron.

| rekii a răspuns:

Http://romanian-dogs.com/anunturi/toate-judetele/Husky/0/
de aicii potiii cumpara cateiii eu mi-am luat un dogberman de pe siteul asta si e de incredere si mai ai sitelul asta :
http://www.animale.anunturi.aaz.ro/filtrare/sub_31_CAINI/c74--HUSKY
de aici gasesti ce vrei uh incepand cu animale terminand cu terenurii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costa 400,500, iar cu 600 de lei poti cumpara un catel care are pedigree desi nu cred ca vrei sa participi cu el la concursuri canine.
Cei care cer 500, 700 euro deja sunt samsari care imperecheaza cainii nementinand specificul corect al rasei, si profita de cei care nu se pricep deloc la catei, vand exemplare care NU SUNT DE RASA PURA, SAU CAINI BOLNAVI.