| BiancaDenisa a întrebat:

Cat costa un catel Yorkie sau un Bichon? Si app. cine are de vanzare astfel de catei va rog sa imi spuneti ca vreau un catel! Fundita...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bichon maltez, costa pina in 300 euro.Sint ff inteligenti; eu il am de la 3 luni,vorbesc cu el ca si cu un om. Daca urmaresti pe net,poti sa il gasesti si mult mai ieftin, te sfatuiesc sa nu stai pe ginduri cind il gasesti. Daca aflu ceva, iti dau de stire.Mult succes.

2 răspunsuri:
| Annie a răspuns:

Bichonul(pui) costa cam 13 milioane.