| anonim_4396 a întrebat:

sunt din botosani. vreau sa-mi cumpar un catel si nu stiu de unde sa mi-l iau. o fata mi-a sp ca nu este bine sa-ti iei catelul de la un magazin de animale, dar nu inteleg de ce. app. daca vreti sa-mi dati cate ceva... cate un site cu catei de vanzare din localitatea botosani, si stiti ce as prefera? un site cu catei albi, mici si pufosi.adica un site cu bichoni havanesi din botosani.sau oricare rasa de bichon...BICHON

4 răspunsuri:
| pinktyo a răspuns:

Si eu sunt din botosani.nu prea se gasesc! si eu am cautat si nu am gasit! Cel mai bine e sa incerci la suceava! bafta
!

| deeajustinx a răspuns:

Eu iti sugerez sa iti alegi un bichon de pe site-ul www.catei-de-vazare.com Il comanzi la telefon, spui adresa si poate ca transportul in Botosani e gratuit. Si site-ul acela e foarte bun si cainii sunt 100% originali si foarte draguti. Vorbeste ca parintii tai si spune-le sa sune si sa vorbeasca cu acel domn si el le va da mai multe detalii... Succes! Fundita? :D:D:D

| amytzzu2000 a răspuns:

Iti spun eu de ce nu e bine sa-ti iei catelul de la magazin.pt ca...am uitat, dar nu stiu ce boala, sau nu boala, dar nu til lua de acolo.

Răspuns utilizator avertizat