| SSweetAAngel a întrebat:

Cat costa un pui de Akita Inu?

6 răspunsuri:
| RoxanaDenisa a răspuns:

Depinde. conteaza de unde esti, ce doresti (femela sau mascul), cu pedigree/fara pedigree etc. costa si 430euro(1850roni), 1400roni, 200euro etc. in general, e o rasa scumpa (adica, se vinde cu multi bani). Succes!

| MaimoSH a răspuns:

Ooo..Depinde:Eu mi-am luat un pui de akita inu cu 700 de euro.Sunt și cu 400 de euro de pe net, cu 500 de euro. Dacă vrei unul de calitate te costă foarte mult.Eu l-am luat cu 700 de euro cu tot cu pedigree dar sincer e foarte costisitor cu un akita dar și merită. Succeswinking

Răspuns utilizator avertizat
| AnDrEy_8110 a răspuns:

1720 lei de la canisa Royal Pet!
http://www.royalpet.ro/caini-de-vanzare/akita-inu-69.html
Funda?

| maryangelll a răspuns:

In general vreo 300 de euro.

| serioux27 a răspuns:

Din cate stiu eu intre 300-400 de euro.happy