| xSunandMoonx a întrebat:

Cat credeti ca mar costa o crescatorie de papagali cu tot ce contine + papagali

6 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Cati vrei sa ai exact? ce spatiu ai la dispozitie pentru ei? vrei sa ei o cusca mare in care sa stea toti sau mai multe si sa ii separi pe cupluri? Ce tip de mancare si cata ti-ar trebui pe saptamana sau luna? In functie de respunsunsurile atea intrea pe un site cu produse petshop, vezi preturile si fa un calcul.

Răspuns utilizator avertizat
| intelectualul a răspuns:

Poate sa ajunga la sume maricele, depinde ce cresti

| xSunandMoonx explică:

Vreau sa cresc : marele alexandru, micul alexandru, amazona aestiva, papagalul cu barba, papagalul china si papagalul regal. deciii acum stiti mai exact cat ma costa?

| xSunandMoonx explică:

Pai as vrea sa cumpar cate 2 din fiecare specie

| Yulia2011 a răspuns:

Pai cred ca 7 milioane, nu stiu depinde cati papagali ai