| Izy10eye a întrebat:

Cat m-ar costa hamsterul[pitic]+cusca+mancare si tot ce ii mai trebuie.Eu pe internet am vazut niste custi foarte scumpe-de la 300 lei in sus.

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Eu am dat pe cusca in jur de 130 de lei de la Maxi-Pet :p. Pe mancare parca am dat vreo 10 pe o punga de 1 kg. Pretul hamsterilor depinde de magazin. Vreo 20 de lei. Eu am luat hamsterul din Maxi de la Vitan(Daca esti din Bucuresti.) Daca vrei sa iti trimit link sa vezi cusca, astept sa-mi spui.