| ckckrish a întrebat:

Cata matematica si cata chimie va fi la facultatea de medicina veterinara?

Răspuns Câştigător
| Rocsid a răspuns:

Foarte multa chimie!
Matematica-regula de trei simpla sa o sa stii bine, adunari, scaderi, transformari..chesti de baza in principal.

4 răspunsuri:
| OhGodWhy a răspuns:

Cata frunza si cata iarba, my friend.Adica din belsug.
Glumesc
Cred ca va fi o cantitate semnificativa de chimie dar matematica nu cred ca va fi atat de multa.

| ckckrish explică (pentru OhGodWhy):

Multumesc, urechile mele asta asteptau sa auda (mai putina matematica happy )

| Valentinaldoilea a răspuns:

Va fi ceva matematica, insa chimie din belsug. Doar asta e baza, nu-i asa?

| ckckrish explică (pentru Valentinaldoilea):

Da, asa e, imi fac griji doar de matematica