| anonim_4396 a întrebat:

Catelusi de rasa bichon maltez doarme mult?

Răspuns Câştigător
| Piwdiepie a răspuns:

Rasa aceasta este foarte jucausa si activa. Este ceva normal ca la inceput sa doarma mai mult, pentru ca este in crestere, dar cu cat mai creste cu atat va fi mai curios, mai jucaus si mai energic. Numai bine si pa-pa.

2 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Orice caine cand e mic doarme mult, dar dupa 6-7luni nu o sa mai doarma asa mult. Rasa nu este una foarte activa deci va si dormi, dar nu tot timpul.

| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, deny

Am un prieten cu astfel de catel si pot sa-ti spun ca este cel mai jucaus catel care l-am vazut vreodata. Nu cred ca se pune problema somnului daca este atat de energic.

Ceau, ceau!