| ana18 a întrebat:

Caut un catel bichon maltez sau frize sau bolongnese...mai ieftin. care are raspuns va rog...imi doresc foarte mult. dar nu am posibilitati sau dau mult p el.rasp.va multumesc

3 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna ana18,
Daca nu ai posibilitatea sa iti cumperi un bichon maltez atunci poti sa iti iei unul care nu e de rasa pura pentru ca e mai ieftin.
Iti sugerez ca indiferent de decizie daca nu iti permiti sa mergi la veterinar atunci nu are rost sa cumperi unul pentru ca (,) catelusii de rasa se imbolnavesc mult mai repede si e pacat sa il pierzi.
Maidanezii nu se imbolnavesc repede, sunt mai rezistenti si ofera aceeasi caldura ca si ceilati caini care sunt "superiori" lui. O sa faci si o fapta buna.
Pa, pa