| xcostelx a întrebat:

Caut un cont de metin2 pe uk de nivel acceptabil si ceva iteme pe el, nu conteaza daca e pe corum sau meang. va rog sa nu postati aiurea cu comentarii de gen "cauta pe www.konturi.ro sau cauta in alta parte..." va rog postati doar numele si parola contului multumesc. dau funda cel mai rapid raspuns

1 răspuns:
| Calin1000 a răspuns:

Huuuuuuu ce faci ma iei conturi de pe site nu-ti merg alea sunt schimbate parolele dar plz da-mi funda sau vot plzzzzzzzzzz