| MishuCuc a întrebat:

Ce animal sa-mi iau? un catelus sau un iepuras pitic de angora?
P.S.stau intr-un apartament spatios cu 4 camere si 2 balcoane.

7 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Nu iti recomand iepure daca stai la apartament! si eu am avut, miroase ingrozitor, iar un iepuras de angora trebuie periat de 2-3 ori pe zi,lasa foarte mult par,mai rau ca un caine,este foarte sperios,sincer,daca as fi in locul tau,nu as lua nici unul,iubesc enorm animalele,mai mult decat oamenii dar totusi,mai mult o sa se chinuie,un caine sau iepure, nu se potrivesc la apartament, mai mult este un gest egoist din partea noastra! nu te lua dupa dragalasenia lor!

| symy_1713 a răspuns:

Catelus! Asculta-ma, si eu am vrut iepuras si acum imi dau seama ce greseala as fii facut... oricat de scumpei ar fi un catelus iti ofera mai multa dragoste! Ador iepurasii dar prefer catelusii.
Succes orice ai alege laughing)!

| Bailey a răspuns:

Eu zic sa-ti iei un catelus pentru ca este mult mai frumos si mai jucaus catelul decat iepurele. Sper ca te-am ajutat. Succes! funda'? :*

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Nu stiu exact, dar parerea mea este sa iti iei UN HAMSTER.Stiu ca nu era una din variante, dar ei sunt foarte draguti si niste animale excelente de companie.Eu am unul[baiat, pe nume BoBo], il iubesc foarte mult si el este f.dragalas.Cauta mai multe despre ei pe www.google.ro[deja stii unde] si te vei indragostii pe loc de ei, iti spun.

| Lane a răspuns:

Mai ai animale? Eu zic sa-ti iei un catelus.

| ღAndrutzaღ a răspuns:

Eu am un bichon si e foarte iubitor dragalas si jucaus daca stateai la casa era mai bine sa iti iei un caine mai mare pentru ca un bichon oboseste repede.Succes!

| mona a răspuns:

Un iepuras pitic, e mai dragalas