| KittyEyes a întrebat:

Ce animal va place cel mai mult?(sincer)
Ce rase de pisici adorati cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| lidiaioana a răspuns:

Mie imi plac pisicile persane red-colourpoint.

8 răspunsuri:
| Jane_6633 a răspuns:

Pisicile birmaneze sau norvegiene de padure. ( eu am o corcitura si este foarte dragalas )

| TraficDeMentosane a răspuns:

Cainele, normal; x. D`ar oricum, imi plac caini ori ft micuti, ori cei mari mari... si cum nu am, asta este.

In schimb am o pisica bismaneza [ de fapt 2 dar numai un`i de rasa] si de asta cred ca aceasta este rasa mea favorita de pisica.

Dar a ta care`i, si ce animal preferi [ deoarece ai intrebat in special de pisici, tin sa cred ca asta`i big grin ]

| EuElyEla99 a răspuns:

Imi plac urmatoarele animale: caii, perusii, cainii si hamsterii (cal si hamster nu am)
ca rasa de pisici nu imi place nici una in special nu imi plac pisicile.

| Angiutssa a răspuns:

Pai...imi plac porumbeii.De fapt, ii iubesc.Pentru ca imi inspira dragoste,libertate,inteligenta si, evident, imi plac pentru ca ii cresc.Imi plac si cainii, dar nu in mod deosebit.Am doi caini,care ma duc cu gandul mai mult la niste prieteni,pentru ca ofera si primesc un alt tip de afectiune,diferita de cea prezenta in relatia porumbel-crescator,mai puternica, mai personala.
Nu vreau sa deranjez pe nimeni, dar nu imi plac pisicile in mod deosebit.Ar fi culmea, din moment ce sunt dusmanii pasarilor.

| spyke321 a răspuns:

Buna.
Mie nu prea imi plac pisicile. Dar in schimb imi plac catei. Imi place la nebunie rasa Pomeranian. Este extrem de frumoasa, talie mica si foarte foarte jucausa si se adapteaza foarte bine in apartamente.

| NitrowsDwt a răspuns:

Ociat Charterux

| ๓itนpitน a răspuns:

Eu am o pisica din rasa Main Coon...si o iubesc :*

| DracoMalfoy a răspuns:

In primul rand ADOR pisicileee..., hmm, imi plac mai toate rasele de pisici. Imi plac mult si caini, in special rottweiler-ii, imi plac si serpii. aa. sincer. imi plac mai toate animalele, dar cel mai mult pisicile!