| Ana-Maria94 a întrebat:

Ce animale preferati? Care este numarul maxim de animale care le-ati tine in casa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult imi plac cainii. Am avut 3 animale in casa la un moment dat (un catel, un papagal si un procusor de guineea). N-a fost prea usor, si unul singur reprezinta o responsabilitate suficient de mare, insa merita cand vii acasa si ii gasesti acolo, bucurandu-se ca te revad. happy

25 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Imi plac toate animalele domestice, mai putin hamsterii.
Am avut la un mom dat 5 pisici in casa, 2 broaste testoase si un caine in curte.
Acum mai am 2 motani!
Se vede ca sunt la Medicina Veterinara laughing

| AvalohAlyn a răspuns:

Prefer hamsterii si papagalii.Maxim de animale :3 dar sa fie dintre cele doua categorii

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Am acasa un acvariu cu o capacitate de 120 l cu pesti foarte frumos colorati, un caine talie mica, si 2 pisici.Cainele sta afara iar pisicile stau in casa doar iarna.Mentionez ca locuiesc la casa.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mie imi plac cainii si imi doresc foarte mult o Golden Retriever. N-as tine niciodata un caine in apartament fiindca ar insemna un chin atat pentru el cat si pentru mine. Ii iubesc intr-un mod neegoist, imi doresc un caine, dar nu as suporta sa-l fac nefericit.

| Parintele a răspuns:

Motan maxim 2

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Cainii, hamsterii, pisicile, iepurii, porcusorii de guineea big grin etc!love struck
pai.3hee hee ca am avut odata trei hamsteri si erau adorabili day dreaming laughing

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

A da si imi plac si caii love struck mult love struck
da` nu pot sa am unu` ca n-am unde sa-l tin rolling on the floor

| Ben. a răspuns:

2 pesti.

| YLLL a răspuns:

Am 2 papagali.
perusi
si mai vreau sa-mi iau 2 :X

Răspuns utilizator avertizat
| sorin a răspuns:

Cainii, as tine cat mai multihappy

| Cryssy a răspuns:

Imi plac mai multe animale, dar momentan nu as tine niciun animal in casa.

| annda a răspuns:

Pisica. Maxim 6 laughing)

| eliza a răspuns:

Buna! eu ccred ca un animal este de ajuns! fiecare este cu parerea lui. pa pa!

| Orannginna a răspuns:

Mie daca mi'ar da voie parintii, as avea zoo acasahee hee

| danutza a răspuns:

Răspuns utilizator avertizat
| w1zz a răspuns:

Am vazut cu 12 pisici in casa da mia mia ajuns una
tu cate vrei sa ai atatia iti iei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac hamsterii, pisicile, cainii... dar nu as tine in casa un caine sau o pisica pentru ca lasa par si isi fac nevoile, iar avand in vedere ca eu sunt cam obsedata de curatenie este cam nasolwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o mare iubitoare de cai, ador caii.Sunt singurele animale care`mi plac!:X
Si nu as tine nici un animal in casa, pentru ca stau la apartament. Daca as sta la casa mareee, probabil as avea un CAL, un caine si un pisic, atat!happy Dar in curte.nu in casahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gainile.Pentru ca daca le mangai dupa urechi imi adorm in brate.Numarul maxim de animale in casa? 2-3. Aveam un pui de gaina care il tineam in casa.Si venea dupa mine cand raspundeam la telefon laughing

| naya a răspuns:

Eeeeh dar de mamifere bipede de ce nu zice nimeni nimic?

Răspuns utilizator avertizat
| m4r1n a răspuns:

Mie imi plac iepurasii big grin Dar nu pot sa tin la apartament

| byanka198 a răspuns:

As tine pisici cate vrei, numai sa fiu sigura ca se simt bine la caldura