| cornel a întrebat:

Ce animale va plac?happy

18 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Toate! Am un motan de 12 ani, o testoasa de 4 ani si una de cateva luni, mai am un iepure de un an, un catel de 5 luni si imi doresc pesti. big grin

NOname
| NOname a răspuns:

Multe, dar cel mai mult cainii. big grin Sunt adorabili si foarte inteligenti. happy

| AvalohAlyn a răspuns:

Imi place foarte mult hamsterul, am unul acasa, e foarte dragut si mic, imi place si papagalul, am si papagal acasa.Aceste 2 sunt animalele mele preferate.Sa nu uitam leul care este un model de viata pentru mine curajos si luptator.

| DiDi a răspuns:

Cainele - cel mai bun prieten al omului.happy

| cornel explică:

Cainii:X

| User a răspuns:

Basescu si boc.

| mistikk a răspuns:

Pisicile le aqdorrr:X:X:X: tie?

| GwenS a răspuns:

Cateii:X:X:Xiepurasii. caii.big grin

| ina a răspuns:

Pisicile.Sunt atat de lingusitoare si pot manipula pe aproape oricine.

| Klara a răspuns:

Pisicile persane si birmaneze... love struck Le ador

| Диана a răspuns:

Imi plac cainii si hamsteriibig grin Hmm.Si fratele meu poate fi considerat un animal.laughing) asa ca si ellaughing).

| andreeaemmma a răspuns:

Catelusii in special catelusii

| Lol_1641 a răspuns:

Pe mine insumi! rolling on the floor

| iauru a răspuns:

Snakes&horses

| danutza45 a răspuns:

Pisicile, iepurasii:X

si nu in ultimul rand...cainii:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai nimerit, nu prea-mi placlaughing. Dar hai, mi-ar placea sa am un papagal happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porcii... imi plac asa de mult, ca-i maninc. Imi place friptura de porkhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cainii, reptilele, lupii, vulpile, gainile:angrynu glumeesc) caii, vaca, testoasele.Cam toate animalele