| cezarica a întrebat:

Ce jocuri poti juca cu bicicleta cu prietenii in vacanta?

Răspuns Câştigător
| TheLegion a răspuns:

Poti incerca si sa mergi printre obstacole de exemplu:
Pui 5 pietre in linie putin despartite in spatele lor doua sfori pararele cu o distanta mica intre cele doua.
Incepi de la start si incerci sa treci printre sfori cu biciclete apoi faci slaom adica ca sa treci printre pietre ca si aici:http://www.youtube.com/watch?v=_0NIDVJWo0U
Dar daca vrei fara sa faci trucurile;)Apoi te intorci si pornesti de la slaom inapoi la sfori invers;)Bafta id=barbustefan25

1 răspuns:
| LaughOutLoud a răspuns:

Poti sa faci curse cu prietenii
sa invatati sa mergeti intr-o roata
chestii de genu