| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri stiti sa jucati? sah, puzzle, rummy, table, carti, etc, etc?

34 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Table mai rar, rummy săptămânal, cu prietenii şi ne certăm de ne bat vecinii în pereţi, puzzle-mai ales alea uriaşe, mor după ele!

| alecs871 a răspuns:

Pff big grin : sah, rummy, table, cred ca peste 50 de jocuri de carti...
Si mai joc destul de des si Bakara, se joaca cu 6 zaruri, e super marfa, am jucat odata vreo 4 ore incontinuu (am ajuns la 100. 000 puncte, si, in medie, se fac 500 de puncte, bine, si mai mult sau poti sa nu faci deloc puncte la tura ta) mama, si cei mai jucam cand eram mai painile ( joc pe foaie) sau prin ore la scoala avioanele, tomapan, tic-tac-toe x si 0...

| Flav a răspuns:

La ce vrei sa te bat din cele mai de sus? La sah si table te asigur ca n-ai sanse. Carti depinde de joc. La rummy sunt prins descoperit.

| Babushka a răspuns:

Intrebarea asta mi-a adus aminte de copilarie cand nu aveam pc si ma jucam aceste jocuri mai ales carti laughing era fain si acum daca ne strangem un grup e frumos

| Orannginna a răspuns:

Stiu sah, rummy, carti si puzzle imi place la nebunie sa fac. Am incercat sa invat odat' si table dar m-am lasat pagubasa, nu prea imi placea. :d

Aaa...si-mi mai place si scrabble. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puzzel, e singurul joc dintre cele enumerate de tine care nu mi se pare al naiba de plictisitor, de ştiut, ştiu să le joc pe toate.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puuzzle

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sah, puzzle, rummy, table, carti, monopoly, nu te supara frate, etc.etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Logice

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rummy, table, carti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce jocuri de carti stiti? ziceti-mi si mie
regurile

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rummy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puzzle

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puzzle, carti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu sa ma joc:
-Sah, Puzzle, Carti, Table, Spanzuratoarea, Painile(acest joc se joace pe foaie ), si mai stiu foarte multe dar nu mi le aduc aminte.Va rog sa ma iertati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu sa joc carti, puzzle si cam atat nu prea am experimentat celelalte jocuriwinking:-p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sah, puzzle, rummy, carti, table, si sotron

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puzzle

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu masini

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jocuri cu sex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E stiu sa joc mai multe:sah; table; rummy; carti; puzzle; monopoly; nu te supara frate; tic tac toe(Xsi0); fotbal pe foaie; spanzuratoareasi mult mai multe jocuri da nu imi mai aduc aminte!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sah, puzzle, rummy, carti, etc., etc., ...tot in afara de table...big grin.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Street sesh

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

| r8driver a răspuns:

Sah si sotron.

| betty17 a răspuns:

Puzzle, rummy, diverse jocuri cu cartitongue

succes

| adelutza_9680 a răspuns:

Sah, puzzle si carti.

| ralubruneta a răspuns:

Carti

| alyn_5885 a răspuns:

Sah, puzzle cand eram mai mic, rummy, table, carti, diverse jocuri cu mingea( de mai multe feluri)

| AnduKinder a răspuns:

Table,butoiasele,sah,puzzle,tabinet,macao etc