| Bogdan_5174 a întrebat:

Ce jocury online jucati fundutza + vot inteligent pentru cele mai bune jocury

Răspuns Câştigător
| AmNNNeZ1k a răspuns:

Silkroad,WOW,SA-MP(gta SAN ANDREAS multiplayer), GTA4 multiplayer, Metin2(uneori),cabal,Counter-strike1.6,Counter-Strike Source. FUNDA?:X:X

8 răspunsuri:
| Balonashee a răspuns:

Metin 2, lineage 2, 4 story, wolf quest.etc sau daca te referi la alea de pe face book sau direct pe inernet: barn buddy, pandanda, cainelevirtual.ro, desenatori.ro... pe astea intru eu zilniklaughing)

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Cel mai tare site de jocuri online cu ogramada de categorii este www.miniclip.ro
Distractie placuta!

| Nightqueen_4559 a răspuns:

Eu joc Candylongju, metin 2 ro(dar acum nu mai joc) exil mt2, si cam atathappy

| USAGirl a răspuns:

Pai the west e ff tare

| Catalin_3561 a răspuns:

SAlut, incearca stronghold kingdoms e super tarewinking

| aNoNN1m a răspuns:

Ikariam e cel mai tare joctongue

| Kris17 a răspuns:

Am jucat o buna perioada de timp, diverse jocuri de tip browser. Cele mai interesante din punctul meu de vedere sunt:Triburile sau Kings Age (gen strategic medieval), Ikariam si Grepolis tot strategii.Este drept, la inceput par destul de plictisitoare pana reusesti sa-ti faci o alianta impunatoare si apar primii dusmani. Dupa aceea devin foarte interesante dar mananca si mult timp liber.La momentul actual eu am ramas decat cu Ogame( care este de asemenea un joc de tip browser, strategic spatial)

Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Dia_Dienutza_1992 a răspuns:

Friv.com