| anonim_4396 a întrebat:

Ce jucarii sa ii cumpar la catelusa mea,care a inceput sa roada prin casa? Am vazut mingi,purcelusi de cauciuc etc., sunt bune?!

5 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Sunt bune, dar tot ce doreste ea o sa roada, nu te astepta sa se limiteze doar la purcelusi de cauciuc.

| stefaniaaaaaa a răspuns:

Pai cumparai ceva jucarii de ros adica pentru copii sau bebelusi.Asa nu va mai roade nimic

| DELFINI a răspuns:

Salut! Aceste jucarii sunt destul de bune dar sa le dezimfectezi inainte. Poti sa ii cumperi orice jucarii vrei si din plus numai nu di plastic sau alte obiecte dure ca sa nu se zgarie! Sper ca te+am ajutat!

| alexandradobre28 a răspuns:

Da,jucariile acelea sunt bune.Am si eu pentru catelusa mea o popice de cauciuc. Funda?big grin

| Ramona1001 a răspuns:

Buna!
Eu catelusei mele i-am luat niste oase de rontait. Daca ii iei mingi sau astea nu prea o sa le roada mai mult o sa vrea sa te joci cu el.Mai poti sa ii iei un urselut de plus, dar o sa faca mizerie cu el cand o sa il rupa...