anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Ce mananca un Huski?

8 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Daca stii sa-l educi de mic cu siguranta ca v-a manca si mere padurete.
Cunosc un catel Huski care mananca si floricele de porumb, mere si bea chiar si vin. S-a luat dupa stapanul lui.

Anna
| Anna a răspuns:

Am avut un huski combinat cu brac german(de vanatoare) si manca absolut orice.de la ciocolata, banane, mere, boabe, ceapa si capsuni! Cel mai bine, intreaba un medic veterinar.Eu zic ca nu au regim special si nu sunt privati de anumite mancaruri.

| Elly4all a răspuns:

Mananca ce mananca si alti caini nu are preferinte... ii cumperi mancare de la pet shopuri...

| CenturyChild a răspuns:

Pai mancare de caini si friptura ( preferabil nu de pui sau porc) si diverse alte mancaruri. Ciocolata nu este indicata pentru caini (decat eventual in doze foarte mici)!

| hugin a răspuns:

Cel mai bine e sa-i dai mancare pentru caini. Dar poti sa-i mai dai si ce mananci tu dar nu intodeauna si nu prea mult ( asta daca vrei sa-l mentii sanatos) happy

| Ben. a răspuns:

Ce mananca si ceilalti catei.

| amstaff a răspuns:

Mancare

| claudiarebecca a răspuns:

Am avut un Huski - fulga - pana acum vreo 7 ani; ii dadeam mancare de caini de la magazinele specializate dar de fapt manca tot ce mancam eu - incl morcovi, cartofi cruzi, ciorba. dar favoritele erau friptura si prajiturile laughing

Întrebări similare