| Daria163 a întrebat:

Ce nume de catelusa va place? Dar nu ceva de genu' Azorica. FUNDA la cel mai frumos nume!

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Lissa, Katie, Bella, Clara. happy

60 răspunsuri:
| cioco_2371 a răspuns:

Http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-caini-10.html uite aicea un site cu tot felul de nume de la A la Z sper sa te ajute :*

| Lavinia_4225 a răspuns:

Joly,maya,chanel

| Alexoutza a răspuns:

Verisoara mea are o catelusa si o cheama Lexi.Mie mai imi plac si:
-Bella
-Betty
-Loli
-Ollie
Cam atat! Cele mai potrivite nume la cateluse sunt cele care au doua silabe si se termina in vocale. Funda? Pls...

| DerFinne a răspuns:

Dolly happy

| KoreaJapan a răspuns:

Nume romanesti :
Coco
Maia
Iz
nu mai imi vine altceva in cap

nume in japoneza :
Hatsu
Mitsu
Misa
Rukya
Inoue
Amane
Ran
Ayumi
Hagu sau Hagumi
Sango
Sora
Layla
Risa
Maka

etc laughing mie chiar imi plac numele astea dar...fiecare cu gusturile lui

| stelutsyka a răspuns:

Tina, pety, denisa, mymy, fyfy... astea sunt cele cre imi plac mie cel mai mult. sper sati placa si tie :* :*:*

| Dana_6702 a răspuns:

Cassye
Daisy
Emma
Blacky
Lessie
Missy

| ionutz_7767 a răspuns:

Incearca corica saulaica ceva de genu

| KenJi a răspuns:

Kitsu, Cutsica, Rufi

| bebelusa_9541 a răspuns:

Misha
byby
pufulina
ronna
betty
anyta
lumy
semy
nasturik
fyfy
fulga
ryta
mony
flufy
patricia
saly
linda
bella
Mult succes:* si sa ai grija de ea:*:*

| marionettetolife a răspuns:

Mafi
Soso
Afi
Rufi
Cuky
Pedy
Pudy
Runy
Otto

| Nadynaa a răspuns:

~Kitty~
~Cece(Sisi)~

si cam atat!

| DenisaOana a răspuns:

Am si eu 2 cateluse si le cheama Linda si Sara!

| Assasseya a răspuns:

Am doua cateluse : shiva si hera big grin
mie imi plac numele astea, sunt mai deosebite, toata lumea isi boteaza cateii: baby, pisy, roza, bobby, laica si alte nume din astea cahh

| ViseColoratee a răspuns:

Alyshalove struck
Mie chiar imi place numele astatongue.Important e sa ii pui un nume care inseamna mult pentru tinewinking sau sa schimbe cumva literelebig grin

Important e sa fie monosilabic, bisilabic sau format din 3 silabe maximwinking

Uite si alte nume dragute:

1. Maggie
2. Molly
3. Lady
4. Sadie
5. Lucy
6. Daisy
7. Ginger
8. Abby
9. Sasha
10. Sandy
11. Dakota
12. Kate
13. Annie
14. Chelsea
15. Princess
16. Missy
17. Sophie
18. Tasha
19.Bella

Sper ca te-am ajutatbig grinhappy Byeelove struck

| Emma97 a răspuns:

Aidalove struck
lizz:X
Foxy:X
Mura:X.mie astea imi plac cel mai mult:X

sper ca te-am ajutat:*

| Jeozelin a răspuns:

Jessica,Serafina Lolita,Melissa,Sarah,Cleopatra, Monic, Sassy XD

| Sabiina a răspuns:

Buna! Pai: Bella, Kira, Ada, Pinky, Betty, Maya, Lady, Bonnie, Lizzie, cam atat. big grin Sper sa-ti placa si tie. Paa!:*

| symy_1713 a răspuns:

Ar fi : Missy, Sasha, Alma, Love, Bijou, Jessyca (Jessy), Lessye sau Carma.
Sper ca te-am ajutat!happyhappyhappy

| danu_3076 a răspuns:

Zic ca e foarte frumos linda

| dianacool a răspuns:

Buna! Cel mai frumos nume care imi place mie este minny.Cred ca este unul special este delicat si atragator.Depinde trebuie sa iti placa si tie acum, nu stiu gusturile tale dar cred ca este un nume potrivit. Funda? sper ca ti-am fost de folos!

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Pe catelusa mea o cheama Dolly si pe a matusii mele Scorpy (asta fiindca e foarte rea). Uite alte sugestii: Ame,Midii,Chry, Flick, Simi.Astea's inventate de mine acum. laughing Sper sa-ti placa.
Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna @Eclipse. A propos vezi ca numele meu e ironic pentru toti cei care spun ca ma oftic pă v@l0@r3@ lor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Eclipse, ai editat nebuno smug

| simina2000 a răspuns:

Nu stiu incearca bella.

| Dumnezău a răspuns:

Fecioara Maria
Zana Orgiilor
Bitchilina
Sugativa
smug

| Silviix3 a răspuns:

Buna,@Jelli!
Am modificat raspunsul inainte sa vad ca ai raspuns si tu. Daca stiam nu il mai modificam, dar am spus sa nu fiu chiar atat de nesimtita ca poate te simti.Si se pare ca chiar te-ai simtit.Ce repede ai sezizat.Petreci 24 din 24 pe TPU?
Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Eclipse,
tocmai in acel moment imi dadeam cautare la nume, sa vad daca ma striga cineva (am facut ceva rau?). Si tu poti sa iti numesti pufosenia cum vrei. Mi s-a parut putin amuzant doar.

Hmm, vad ca mi-ai controlat activitatea si ca nu ma prea placi. N-am nevoie de aprecierea ta. Si daca incerci sa imi reprosezi intrebandu-ma daca stau 24/7 pe TPU, sunt destul de activa insa asta nu-nseamna ca nu am viata. Am mult timp liber si putine ocupatii in mediul asta rural nenorocit! Nu ma trimite la citit, ca imi rupe cartea pramatia aia de sor-mea in varsta de doi ani, din cauza ei abia rezist sa nu imi tranteasca monitorul de la laptop. A iesi cu prietenii nu se pune pentru ca nu prea cunosc persoane de varsta mea aici, mai am pana ma imprietenesc. Si nici televizorul, scrisul sau alta activitate de genul pentru ca mama ma trimite din 2 in 2 minute sa ii (a)duc ceva si abia daca reusesc sa ma concentrez pe TPU!

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Nu ti-am controlat activitatea si nu am nimic cu tine.Jelli mi se pare un nume dragut pentru o catelusa si atat.
Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Eclipse,
atunci de ce imi dai stupid in toate conflictele? In general, nu ma prea uit eu in voturile acordate. Am facut exceptie de la regula pentru a afla sistemul tau de aprecieri. Chiar tu ai spus ca in 80% din postari reiese ca sunt atee asa ca banuiesc ca m-ai urmarit si te rog sa te opresti ca eu nu am nimic cu tine si nici tu nu ai avea motive. Doar daca esti camuflata si ne stim.
Bye, bye!