| Daria163 a întrebat:

Ce nume de catelusa va place? Dar nu ceva de genu' Azorica. FUNDA la cel mai frumos nume!

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Lissa, Katie, Bella, Clara. happy

60 răspunsuri:
| simina2000 a răspuns:

Nu stiu incearca bella.

| symy_1713 a răspuns:

Ar fi : Missy, Sasha, Alma, Love, Bijou, Jessyca (Jessy), Lessye sau Carma.
Sper ca te-am ajutat!happyhappyhappy

| ViseColoratee a răspuns:

Alyshalove struck
Mie chiar imi place numele astatongue.Important e sa ii pui un nume care inseamna mult pentru tinewinking sau sa schimbe cumva literelebig grin

Important e sa fie monosilabic, bisilabic sau format din 3 silabe maximwinking

Uite si alte nume dragute:

1. Maggie
2. Molly
3. Lady
4. Sadie
5. Lucy
6. Daisy
7. Ginger
8. Abby
9. Sasha
10. Sandy
11. Dakota
12. Kate
13. Annie
14. Chelsea
15. Princess
16. Missy
17. Sophie
18. Tasha
19.Bella

Sper ca te-am ajutatbig grinhappy Byeelove struck

| Sabiina a răspuns:

Buna! Pai: Bella, Kira, Ada, Pinky, Betty, Maya, Lady, Bonnie, Lizzie, cam atat. big grin Sper sa-ti placa si tie. Paa!:*

| Alexoutza a răspuns:

Verisoara mea are o catelusa si o cheama Lexi.Mie mai imi plac si:
-Bella
-Betty
-Loli
-Ollie
Cam atat! Cele mai potrivite nume la cateluse sunt cele care au doua silabe si se termina in vocale. Funda? Pls...

| Jeozelin a răspuns:

Jessica,Serafina Lolita,Melissa,Sarah,Cleopatra, Monic, Sassy XD

| TeoPT a răspuns:

@Eclipse
Auzi, dar tu ce mama naibii cauți în voturile mele? straight face

Vot abuziv? Dacă dau 1-2 folositor pe zi, aia înseamnă la tine vot abuziv? Du-te măi și găsește-ți ceva de făcut în viață, lasă-mi voturile în pace.

| TeoPT a răspuns:

@Eclipse
Nu mi-ai răspuns la nici o întrebare. Ce cauți în voturile mele și de ce crezi că ăla se cheamă vot abuziv? Tu ai avut grijă să spui alte prostii, dar să răspunzi la întrebări nu.

| KoreaJapan a răspuns:

Nume romanesti :
Coco
Maia
Iz
nu mai imi vine altceva in cap

nume in japoneza :
Hatsu
Mitsu
Misa
Rukya
Inoue
Amane
Ran
Ayumi
Hagu sau Hagumi
Sango
Sora
Layla
Risa
Maka

etc laughing mie chiar imi plac numele astea dar...fiecare cu gusturile lui

| bebelusa_9541 a răspuns:

Misha
byby
pufulina
ronna
betty
anyta
lumy
semy
nasturik
fyfy
fulga
ryta
mony
flufy
patricia
saly
linda
bella
Mult succes:* si sa ai grija de ea:*:*

| dianacool a răspuns:

Buna! Cel mai frumos nume care imi place mie este minny.Cred ca este unul special este delicat si atragator.Depinde trebuie sa iti placa si tie acum, nu stiu gusturile tale dar cred ca este un nume potrivit. Funda? sper ca ti-am fost de folos!

| PinkkRosee a răspuns:

Hei,uite cateva nume :Tuky,Lily,Lola,Angel,Bamby,Lolli,Dadutza,Pufulete,fulg-de-nea,Ariel,Sofy,Royal, si numele catelusei mele, Mello. Sper ca te'am ajutat.*Bafta!

| Nadynaa a răspuns:

~Kitty~
~Cece(Sisi)~

si cam atat!

| ionutz_7767 a răspuns:

Incearca corica saulaica ceva de genu

| Dumnezău a răspuns:

Fecioara Maria
Zana Orgiilor
Bitchilina
Sugativa
smug

| KenJi a răspuns:

Kitsu, Cutsica, Rufi

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Pe catelusa mea o cheama Dolly si pe a matusii mele Scorpy (asta fiindca e foarte rea). Uite alte sugestii: Ame,Midii,Chry, Flick, Simi.Astea's inventate de mine acum. laughing Sper sa-ti placa.
Bye!

| Silviix3 a răspuns:

Buna,@Jelli!
Am modificat raspunsul inainte sa vad ca ai raspuns si tu. Daca stiam nu il mai modificam, dar am spus sa nu fiu chiar atat de nesimtita ca poate te simti.Si se pare ca chiar te-ai simtit.Ce repede ai sezizat.Petreci 24 din 24 pe TPU?
Bye!

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Nu ti-am controlat activitatea si nu am nimic cu tine.Jelli mi se pare un nume dragut pentru o catelusa si atat.
Bye!

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Cred ca nu ai fost atenta.Am spus ca 80% de pe site sunt atei.Iar stupid dau raspunsurilor pe care le consider stupide si atat.
Bye!

| Silviix3 a răspuns:

Buna,@7h30! Nu stiu.Intreabati prietena... Ea ar trebui sa-si ia o viata pentru ca ea scotoceste in voturile tuturor si cere explicatii. Daca cu totii i-am da inteligent si folositor numa votat abuziv nu s-ar numi la ea.Si acela a fost doar un exemplu.Eu am viata, pe langa prietena ta.
Bye!

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
"Nu stiu" era raspunsul la prima intrebare.Am eu motivele mele pentru care m-am uitat la voturile tale si nu sunt obligata sa le spun.Oricum nu stiam ca sunt private.Ti-am violat intimitatea? Si nici nu stiu cum ti-ai dat seama.A dat repede @Jelli cu barfa? Pentru ca nu scrie nicaieri ca sunt voturile date de tine.Oricum, nu am eu chef sa-ti dau tie explicatii.Vot abuziv intreab'o pe prietena ta ce inseamna. Daca nu o pupi in fund iti sare in cap cu votul abuziv. Obsedata! Altfel nu o pot numi.
Bye!

| Silviix3 a răspuns:

@Jelli: Ok! Am inteles.Eu nu vreau sa ma cert cu tine sau sa te cataloghez.Eu pur si simplu am crezut ca @VisSs are mai multa dreptate asa ca ti-am stupid.Pe mine nu ma intereseaza ce voturi primesc asa ca nu ma astept sa-i intereseze nici pe altii de ce voturi dau.In primul rand, pentru ca e virtual deci = 0.

Stiu cum am copiat alea.Am lasat spatiu intre ele.Chestia e ca majoritatea voturilor ti le da tie.Dar numai conteaza si m-am cam plictisit de chestia asta.Incetam odata? Imi cer scuze pentru stupizi.

| Silviix3 a răspuns:

Nu m-am luat de nimeni. Daca aveam de gand sa ma iau de el scriam frumos si mare nick-name-ul lui si ii ceream lui socoteala, dar nu am facut asta fiindca eu doar ti-am dat un exemplu.

| Silviix3 a răspuns:

Buna,@Jelli! Iar nu ai fost atenta.Am spus ca ii ceream eu lui socoteala, nu ca i-ai cerut tu.Doamne... Eu mi-am cerut scuze si-am spus sa incetam si tot tu esti aia care "cedeaza"? Ma rog, nici nu ma mai intereseaza.Crezi ce vrei...
Bye!

| Silviix3 a răspuns:

@Jelli: Eu ma refeream la: "Daca aveam de gand sa ma iau de el scriam frumos si mare nick-name-ul lui si ii ceream lui socoteala."/sau ii scoteam ochii. Am confundat socoteala cu scosu' ochilor. Ma rog. Din nou... imi cer scuze.Multumita?

| DerFinne a răspuns:

Dolly happy

| marionettetolife a răspuns:

Mafi
Soso
Afi
Rufi
Cuky
Pedy
Pudy
Runy
Otto

| DenisaOana a răspuns:

Am si eu 2 cateluse si le cheama Linda si Sara!