| Daria163 a întrebat:

Ce nume de catelusa va place? Dar nu ceva de genu' Azorica. FUNDA la cel mai frumos nume!

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Lissa, Katie, Bella, Clara. happy

60 răspunsuri:
| Assasseya a răspuns:

Am doua cateluse : shiva si hera big grin
mie imi plac numele astea, sunt mai deosebite, toata lumea isi boteaza cateii: baby, pisy, roza, bobby, laica si alte nume din astea cahh

| stelutsyka a răspuns:

Tina, pety, denisa, mymy, fyfy... astea sunt cele cre imi plac mie cel mai mult. sper sati placa si tie :* :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna @Eclipse. A propos vezi ca numele meu e ironic pentru toti cei care spun ca ma oftic pă v@l0@r3@ lor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Eclipse, ai editat nebuno smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Eclipse,
tocmai in acel moment imi dadeam cautare la nume, sa vad daca ma striga cineva (am facut ceva rau?). Si tu poti sa iti numesti pufosenia cum vrei. Mi s-a parut putin amuzant doar.

Hmm, vad ca mi-ai controlat activitatea si ca nu ma prea placi. N-am nevoie de aprecierea ta. Si daca incerci sa imi reprosezi intrebandu-ma daca stau 24/7 pe TPU, sunt destul de activa insa asta nu-nseamna ca nu am viata. Am mult timp liber si putine ocupatii in mediul asta rural nenorocit! Nu ma trimite la citit, ca imi rupe cartea pramatia aia de sor-mea in varsta de doi ani, din cauza ei abia rezist sa nu imi tranteasca monitorul de la laptop. A iesi cu prietenii nu se pune pentru ca nu prea cunosc persoane de varsta mea aici, mai am pana ma imprietenesc. Si nici televizorul, scrisul sau alta activitate de genul pentru ca mama ma trimite din 2 in 2 minute sa ii (a)duc ceva si abia daca reusesc sa ma concentrez pe TPU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Eclipse,
atunci de ce imi dai stupid in toate conflictele? In general, nu ma prea uit eu in voturile acordate. Am facut exceptie de la regula pentru a afla sistemul tau de aprecieri. Chiar tu ai spus ca in 80% din postari reiese ca sunt atee asa ca banuiesc ca m-ai urmarit si te rog sa te opresti ca eu nu am nimic cu tine si nici tu nu ai avea motive. Doar daca esti camuflata si ne stim.
Bye, bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Eclipse, ok am inteles, a fost o eroare de-a mea cu procentajul. Dar te rog sa imi argumentezi ce ti se pare stupid ca sunt victima unor abuzuri si de ce spun numai tampenii in cearta cu Soareee/VisSs happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Eclipse,
Tocmai aia e, ca nu imi sta in obisnuinta sa umblu in voturile nimanui. Dar m-am trezit cu cate un stupid la fiecare raspuns intr-o perioada. Pe atunci nu o cunosteam pe Soareee/VisSs dar ea a inceput cand a vazut un raspuns de-al meu in care intrebam ceva de genul „de ce mi-ati dat stupid?"

Ce e rau ca cer acelora care au facut-o sa isi argumenteze opinia? uneori nu pricep de ce li se pare ciudat raspunsul meu. cer doar niste explicatii si atat.

Eh. Si tipa asta a inteles totul pe dos, m-a catalogat ca fiind o smiorcaita din cauza stupizilor, ca-s aici pentru aprecieri si pentru a fi cineva. Dar nu este asa.

Si a inceput valul de stupizi pe care l-am descoperit intamplator, sa vad daca ea este si am reusit. Nu unul, doi, ci cateva pagini intregi! Consecutiv, raspuns unul dupa altul, in aceeasi ora! Cred ca nici nu citea ce scriu, nu avea o opinie. Numai ca sa imi faca in ciuda, ca e plina de asta!

Si cat despre 7h30, deformezi realitatea! Ai dat copy-paste din mai multe pagini. In plus, el voteaza destul de rar, o data la cateva zile. Uita-te la ore si zile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Eclipse, nu zicea nimeni ca voturile acordate sunt private. Dar de ce cauti sa te iei de altceva, neramanand in conflictul nostru?
Si cat despre cum a aflat el, pai i-am cerut parerea pe mess si l-am informat. Nu cautam consolari de la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Eclipse,
pai da, si atunci de ce ai dat un exemplu? L-ai dat total gresit si ti-am si explicat de ce!
Si de unde stii ca nu i-am scos si lui ochii, ai stat tu cu nasul in mesajele mele sau in arhiva mea de pe mess? Sau in discutiile mele cu el? Da, nici mie nu imi place ca e prea subiectiv, dar treaba lui. Nu l-am pus sa ma voteze, asa a vrut si a considerat.
Da mai fata, incetam. Sigur, cedez prin abandon si iti las impresia ca ai dreptate? M-am saturat si eu, dar alta data vezi-ti de treaba ta. Si ma intorc la cearta cealalta, tot cu tine, aia cu ateismul la care m-ai inteles total gresit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eclipse,
...„doamneee": „Culmea lui nu ii scoti ochii ca iti da folositor/inteligent."

| condemnedAntagonist a răspuns:

Pe cateaua mea o cheama sheyna

| oanabuysomeweed a răspuns:

Eu am un catel Lucky happy

| MonsterAndrew2012 a răspuns:

Cormi,Dary2000happy

| albertoalex a răspuns:

Nala asa o cheama pe amea e yorkshire

| xSunandMoonx a răspuns:

Mie imi place numele Sasha dar ar fi frumos si : Tasha. Ella, Bela, Emilly etc

| Lavinia_4225 a răspuns:

Joly,maya,chanel

| alexutz17 a răspuns:

Daisy, lady, abby, ella. kiss

| ValentinaRotaru a răspuns:

Ema,Nero

| anyandreea72 a răspuns:

Fifi,smoki...funda?

| Emma97 a răspuns:

Aidalove struck
lizz:X
Foxy:X
Mura:X.mie astea imi plac cel mai mult:X

sper ca te-am ajutat:*

| nycoLLe a răspuns:

Mie imi place Gipsy love struck

| Pischotel11 a răspuns:

Chanel,maia,bella,bety,fluffe,puffe,daisy,lessy,soso,roze,pinki...astea imi plk mie.dar sper sa-ti plk si tiewinking bafta... FunditsSa!?

| d3LliAtHeutZza a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai frumos nume este shasta

| ToXicBrUn3Tt3 a răspuns:

Maia,Cici,Corawinking

| Dana_6702 a răspuns:

Cassye
Daisy
Emma
Blacky
Lessie
Missy

| danu_3076 a răspuns:

Zic ca e foarte frumos linda

| Laura_5496 a răspuns:

Dolly happy

| AniSiaIova a răspuns:

Pinky,Rocky

| cioco_2371 a răspuns:

Http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-caini-10.html uite aicea un site cu tot felul de nume de la A la Z sper sa te ajute :*