| SsAa a întrebat:

Ce nume frumoase de catelus baiat rasa mica va rog spuneti-mi si mie... Cele mai multe si frumoase primesc funda restul voturi big grin Plsssss

9 răspunsuri:
| DanDannn a răspuns:

Grivei,sau Piki happy
Pupu, Motanel.

| Adorable a răspuns:

Buna!
Prefer numele mai ciudate.
Bulion, Durex, Dulau, Merisor, Topaila, Gheruta, Agarici, Nero, Trandafiras, Marius, Emonel, Rocky, Martisor, Orbit, DeliKat, Sapunel, Gumita, Gummy, Pufita.
Daca as avea 100 de catei, cred ca as pune si acele nume.
Succes!

| JamesDeLa2 a răspuns:

Pluto sau Spikey

| Klaine a răspuns:

Sunshine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grivei [love struck]
pufi [love struck]

| YukimiNini_4967 a răspuns:

Aldo cred ca este frumos pentru un bison sau un pudel sti rasele astea

| andrei_5770 a răspuns:

Si eu am un bichon si il cheama pufibig grin ---pufut pufulet pufulete etc