| anonim_4396 a întrebat:

Ce nume pentru. un yorkie mic si dulce stiti? un nume sweet pentru. un catzelush, gen Bijou sau Jolie... da deja astea sunt f.comunetongue pot fi si d fetitze si de baietzei pentru. ca ink nu m-am hotarathappy

11 răspunsuri:
| Ancutsa a răspuns:

Ii poti pune un nume mai special. inta pe google si vezi ca iti da foarte multe exemple :*

| Leea1234 a răspuns:

Sasha,
suzy,
dolly
tico
elmo
tara

| M.madallina a răspuns:

Stiu ca nu sunt pesti dar Nemo e un nume frumos(este numele unui yorkie din emisiunea groomer has it)

| Raiden a răspuns:

Rich, Carlisle, Spike, Elliot

| MissD a răspuns:

Ce zici de sweetie?

| m_6429 a răspuns:

Glamie

| ancalazar a răspuns:

Pufy, Cretzy...Eu am doi caine unul de talie mica(Bobitza-ca e o boaba de catel) si unul mic de talie mare-ciobonesc mioritic (Negrutzu'-ca e negru negru cu exceptia unor sosetute de la mami natura albe si dragute happy )

| flamespark a răspuns:

Coddy, Sparky, Dixxie, Bilbo, Flori...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmm e asa greu sa ma hotarasc...nu vreau sa ma gandesc cum o sa fie cand o sa trebuiask sa'i aleg un nume copilului meulaughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

PIK....adica un pic de catelhee hee

| Luizza a răspuns:

Princess, tiara, pinky, dolly, queen, barbie. acestea imi plac mie ca sunt mai de "fite" cum s-ar spune laughing