| anutza2013 a întrebat:

Ce nume sa-i pun catelului meu?

10 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Catelu'.
Ce zici?
Ce face cainele tau Catelu'?
Sau Katzelu?

| DeeaDeuTsa a răspuns:

Alege tu un nume...degeaba îţi spun eu ce nume să îi pui pentru că nu ştiu cum arată şi na...mai poţi căuta pe internet!

| ReusxD a răspuns:

Pavarroti, Rex, Zoro, Da Vinci, Sărmăluţa (dacă e gras)

| ktlina a răspuns:

Eu zis ca alegi tu un nume. Adica e cainele tau nu? Ar fi mai dragut daca i-ai pune tu numele

| benny34 a răspuns:

Pune-i "Stai", si cand il strigi sa ii zici "Vino aici Stai"

| liceu a răspuns:

Toto, Dodo, Beethoven, Fido, Keno, Snow, Boy, Pucky

| xCascavaalProblemex a răspuns:

AdelaideAdlaiAgathaAggieAidaAimeeAineAineeAlbertaAleciaAllegraAlohaAnabellaAngelAngelaAnikaAprilAyshaAzizaBabeBabyBeautyBeckaBellaBibiBiddyBigfootBlackieBlackyBlancheBluBlueBonitaBonnieBoraCalieCamilleCandiCaraCarlaCassieCelestCessieChelaChelseaChessieCiraCirseClaireClaraClarabelleClarissaCleoCleopatraClioCoccaCodyCoraCorelaCrystalDaleDaphneDee DeeDelilahDelphiDivaDollyDulceDunaEdithElaEllaElmaElyElysiaEmblaEmmaEtnaFabiFee FeeFileneFionaFloraFlorenceFlowerFluffyFoxieGandyGerdaGizaGizzyGleeGlendaGloriaGlovesGretaGussieHappyHeraIdaIlonaInaIzabellaJanieJasminJessieJoJoJolietJunoKaseyKiraLadyLalaLalitaLallyLamaLashaLassaLassieLeaLeafLeezaLibbyLiberaceLibraLilithLindaLizaLizzyLuluLunaMaciaMaggieMarigoldMeenieMelaMeleaMelyMilyaMinaMindyMinervaMollyMunaNaciaNadaNadenaNadenkaNagidaNaidaNanaNelaNovaNunaNwaNymphNymphetteNyushaOctaviaOkraPetyPucaRosaSasaSombraSpiritSuzyTesaUrsaUrsellaWinnieWishWolfaZely

| ilasadrian a răspuns:

Sasha,pinki,antoni(o-a) spike

| gabibos123 a răspuns:

1)Spike
2)Rex
3)Bobi
4)Lacky
5)Puffy
6)Oscar
7)Lord
8)Packo
9)Rita(daca e fata)
10)Zury