| InnocentSmile a întrebat:

Ce parere aveti despre acest video?
http://www.ptroa.co.il/petition/

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Doamne fereste! aia nu au suflet? Poate ca asa ar trebui sa le faca si lor cineva,sa-i fiarba de vii,ba chiar sa le zmulga pielea de pe ei. Si animalele au suflet,sunt niste vieti nevinovate si nu merita asta,chiar daca cainii astia vagabonzi musca lumea,latra, e o 'pedeapsa' prea mare pentru orice rautate ar face. In locul alora, mi-ar fi rusine sa mai ies in lume dupa ce stiu ca am facut ce-am facut. Dar nu putem face nimic noi. happy pana nu le da D-zeu si lor ceva minte la mansarda.

3 răspunsuri:
| DiaMrrr a răspuns:

Saracutele animale sad oameni aia nu au suflet ...de se-ar face ceva cat mai repede!

| AndreeaCristina96 a răspuns:

I am crysadcryingcrying
Oamneni fara suflet.

| hellyour a răspuns:

Mi-a fost groaza sa ma uit la acel filmulet, oamenii aceia meritau sa fie omorati si ei in chinuriile in care mureau animalele!